HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Boğaziçi Finans, mali sorunları olan tüketicilerle gayrimenkul ve portföy yatırımı yapan kişi ve kurumları bir araya getirmek düşüncesiyle yola çıkmış bir hizmet kurumudur. Finans sektöründeki uzun yıllara dayanan tecrübemizin getirdiği uzmanlıkla müşterilerimizin farklı finansal ihtiyaçlarına farklı çözümlerle yaklaşabilmekteyiz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz, müşterilerimiz tarafından en çok tavsiye edilen finansal danışmanlık şirketi olmak. Misyonumuz, farklı finansal ihtiyaçlara sahip herkese uygun çözümler üretmek.

Değerlerimiz

Değerlerimiz, şirket kültürümüzün bir yansımasıdır ve ortak hedeflere hızlı ve etkili ulaşma yolundaki uyum ve birliğimizin garantisidir.

Yenilikçilik/Sürekli Gelişim

Sürekli gelişime olan inancımızla; ürün, hizmet ve süreçlerimizde katma değer yaratacak değişiklikleri ve yenilikleri hayata geçiririz.

Müşteri Odaklılık

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızı odağımıza alarak, kendilerini özel hissettirecek çözümler sunarız.

Dürüstlük ve Saygı

Çalışmalarımızı dürüst, şeffaf ve adil yürütürüz; müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve birbirimize saygı ve anlayışla yaklaşırız.

Sorumlu Kredilendirme

Değerlendirme ve karar süreçlerimizde, toplumsal sorumluluğumuzun bilinciyle hareket ederek, müşterilerimizin bütçelerine göre optimum çözümler sunarız.